Hakkımızda

Bistanbul  Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak değişim için çıktığınız yolda size eşlik ediyoruz.

Danışmanlık merkezimizde; alanında yetkin, deneyimli, bilimsel ilkeler çerçevesinde kişisel mahremiyetinize öncelik veren,  profesyonel meslek etiğine bağlı uzman psikolog, pedagog, psikolojik danışman kadromuzla danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Merkezimiz bireylerin, çocukların, gençlerin, ailelerin kendilerini ve çevresiyle olan ilişkilerini etkileyen psikolojik süreçleri keşfetmelerine yardımcı olmak ve yaşam boyu gelişimlerine katkıda bulunmak, iç görü düzeyi yüksek, yaşamdaki seçimlerinin sorumluluğunu alabilen, özgür, bağımsız, özgüveni yüksek bireyler olmalarına yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Bistanbul  olarak uzman kadromuz  psikoloji biliminde dünyaca kabul edilmiş psikolojik danışma yaklaşımlarını bütüncül bir bakış açısıyla bireysel danışmanlık, çocuk ve ergen danışmanlığı , aile ve çift danışmanlığı, cinsel danışmanlık, hamilelik ve bebek danışmanlığı konularında danışanlarımıza destek vermektedirler.

Danışmanlık çalışmalarının yanı sıra ailelerin, ruh sağlığı çalışanlarının, kurumların gelişimlerini önemseyen merkezimiz her ay düzenli olarak ücretsiz seminerler, ailelere yönelik kişisel gelişim eğitimleri, ruh sağlığı çalışanlarına yönelik danışmanlık  ve test eğitimleri, kurumlara yönetici ve çalışanlarına yönelik , motivasyon, stresle başa çıkma, kariyer danışmanlığı gibi bir çok eğitim ve atölye düzenlemektedir.

Bistanbul ailesi olarak Danışmanlık ve Eğitim hizmetlerimiz dışında toplumsal hassasiyetimizden kaynaklı olarak bir çok sosyal sorumluluk projelerinin geliştirilmesinde ve uygulanmasında  olarak yer almaktayız.

Etkinlik Takvimi

18 February 2020 10:00
18 February 2020 15:00
22 January 2020 19:00